Valodas: latviski
Biznesa kalkulatori 
aprīlis, 2016
Biznesa kalkulatori

Brutto marža un uzcenojums, Atlaide un apjoms, Kampaņa, Pašizmaksa un kapacitāte

jardi.lv/?lapa=kalkulatori

Biznesa kalkulatori

« Iepriekšējais   |   Nākamais »
Klients: Jardi
Kategorija: Mini mājas lapa

Brutto marža un uzcenojums
Kalkulators domāts, lai pārdevējs saprastu, kāda ir sakarība starp pārdošanas cenu, uzcenojumu (peļņa virs pašizmaksas) un pāri paliekošo peļņas daļu pēc pārdošanas (bruto peļņa). Tas dod pārdevējam iespēju izrēķināt vai uzcenojums nodrošina vēlamo peļņas daļu (bruto marža) pēc pārdošanas, kā arī dod iespēju noteikt maksimālo atlaides %, lai prece netiktu pārdota zem pašizmaksas.

Atlaide un apjoms
Kalkulators palīdz aprēķināt, cik vienību preces (pakalpojumu) jāpārdod, dodot klientam kādu noteiktu atlaidi, lai darījums saglabātu iepriekšējo rentabilitāti absolūtā EUR vērtībā, t.i. nesamazinātu uzņēmuma peļņu.

Kampaņa
Kalkulators dod iespēju aprēķināt akcijas jeb atlaižu kampaņas finansiālos ieguvumus, kas ļauj saprast tirdzniecības kampaņu un akciju izdevīgumu. Šo kalkulatoru var izmantot arī gadījumiem, kad tiek veikts pastāvīgs cenas samazinājums kādai no precēm.

Pašizmaksa un kapacitāte
Kalkulators ļauj aprēķināt, pie kādiem nosacījumiem konkrētais produkcijas apjoma palielinājums vai vienreizējs darījums ir izdevīgs, pilnīgāk izmantojot uzņēmuma resursus.